Mercedes-Benz V 300
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2023 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 76 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | d Exclusive A2 4MATIC AMG-pakett | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 174 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| Warranty | 06.2026 | ||||||
| VIN | W1VVNKTZ8P4270487 | ||||||
| Reg. nr. | 762TWX | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare
- Panorāmas jumts
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: virtuāls
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Elektriskās bīdāmās durvis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu
- Ventilējami sēdekļi: priekšpuse, aiz
- Sēdekļu sildītāji
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- LUX istmed keskmises reas (soojendusega, ventilatsiooniga ja massaaži funktsiooniga)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1950 cm³ |
| Power: | 174 kW |
| CO₂ emission: | 222 g/km |
| Maximum speed: | 214 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 5140 mm |
| Width: | 1928 mm |
| Height: | 1883 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2637 kg |
| Technical max. mass: | 3200 kg |
| Load bearing capacity: | 563 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3200 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
LUX istmed
- Sõiduk MERCEDES-BENZ V-KLASSE (762TWX) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.- Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 4286,25 EUR.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.