Mercedes-Benz V 300
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 76 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | d Exclusive A2 4MATIC AMG-pakett | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 174 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | 06.2026 | ||||||
| VIN | W1VVNKTZ8P4270487 | ||||||
| Reg. nr. | 762TWX | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Panoraamkatus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: virtuaalne
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Elektrilised liuguksed
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Ventileeritavad istmed: ees, taga
- Istmesoojendused
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Laepolster: tume
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- LUX istmed keskmises reas (soojendusega, ventilatsiooniga ja massaaži funktsiooniga)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 174 kW |
| CO₂ emissioon: | 222 g/km |
| Tippkiirus: | 214 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5140 mm |
| Laius: | 1928 mm |
| Kõrgus: | 1883 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2637 kg |
| Täismass: | 3200 kg |
| Kandevõime: | 563 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3200 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
LUX istmed
- Sõiduk MERCEDES-BENZ V-KLASSE (762TWX) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.- Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 4286,25 EUR.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.