Renault Megane
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2019 | ||||||
| Mileage | 81 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.3, 103 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1RFB00764023082 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 29.11.2027 | ||||||
Aprīkojums
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Kim Lostedt tel. 0504129510
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 11/25, 76 000 km
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suverehvidega
- Mootoriploki soojendi
- Ees- ja tagaparkimisandurid, elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid, udutuled
- ESC-sõidustabiilsuse juhtimissüsteem
- Automaatne kahetsooniline kliimaseade
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- 3-punkti turvavööd kõigil kohtadel
- Elektrilised esiaknatõstukid
- Juhi ja esiistuja külgturvapadjad
- Juhi ja reisija kohanduvad esiturvapadjad
- Turvakardinad ees ja taga
- ABS-pidurid, hädapidurdusabi
- Mäkketõusu abisüsteem
- Elektrilised tagaaknatõstukid
- Nahkkattega rool
- Rajal hoidmise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastussüsteem
- Turvatooli ISOFIX-kinnitusüsteem tagaistme äärmistel kohtadel
- Digitaalne näidikupaneel 7" ekraaniga
- LED-päevasõidutuled
- Valguse ja vihma sensor
- Automaatne esilaternate ja kaugtulede vahetussüsteem
- Kuumutatav tagaklaas
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
- Kaugjuhitav kesklukustus
- Katuseraamid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.3 l |
| Cubic capacity: | 1332 cm³ |
| Power: | 103 kW |
| Average: | 6.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 145 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 9.9 s |
| Maximum speed: | 205 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4626 mm |
| Width: | 1814 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1390 kg |
| Technical max. mass: | 1906 kg |
| Max braked trailer weight: | 1700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 695 kg |
Papildu informācija
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 123 €
Registration fee: 518 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Megane
2019, 260 000 km
8900 €
105 €/month
Renault Megane
2020, 174 282 km
9199 €
103 €/month
Renault Megane
2018, 210 294 km
9199 €
103 €/month
Renault Megane
2020, 177 498 km
9499 €
106 €/month
Renault Megane
2019, 204 169 km
9599 €
114 €/month
Renault Megane
2019, 91 371 km
9699 €
111 €/month