Honda Civic
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2001 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 141 120 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, Hachback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 81 kW D16V1 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | SHHEU88401U026358 | ||||||
| Reg. nr. | 938MCX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: 4 gab, vadītāja un pasažiera drošības spilvens
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Regulējama stūres kolonna: dziļums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse
- Prožektori
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
Lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1590 cm³ |
| Power: | 81 kW |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4285 mm |
| Width: | 1695 mm |
| Height: | 1585 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1236 kg |
| Technical max. mass: | 1640 kg |
| Load bearing capacity: | 404 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 500 kg |
| Wheelbase: | 2685 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väike läbisõit, Reg tasu hinnas
Auto omab täielikku hooldusajalugu. Olemas 2 võtit. Mootori ja käiguosa on väge head!Kerel on veidi roostet, kuid oma vanuse kohta on üldiselt heas seisukorras.
Veermik veidi ees kobiseb, kuid ülevaatusel midagi ei avastatud. Läbis ülevaatuse puhtalt.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 341 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen