Hyundai Kona
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 10.2019 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 183 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Minivan, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 85 kW D4FE | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | KMHK3817ALU441465 | ||||||
| Reg. nr. | 428XKJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Seller: Dean
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Borta kamera
- Centrālā atslēga
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji
- Rokas bremzes svira
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Brīvroku sistēma
- GSM antena
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Aizmugurējais spoileris
- Bagāžas pārsegs
- Brauciena skaitītājs
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, soojendusega rool,
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| City fuel cons.: | 5 l/100 km |
| Highway: | 3.9 l/100 km |
| Average: | 4.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 131 g/km |
| Maximum speed: | 193 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4165 mm |
| Width: | 1800 mm |
| Height: | 1550 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1438 kg |
| Technical max. mass: | 1850 kg |
| Load bearing capacity: | 412 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |
| Wheelbase: | 2600 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Väga heas korras auto, puhas ja kriimuvaba. Enne ostu tehtud taustauuring carVertical ja autoDNA, avariivaba. Esinduses tehtud kerekontroll. Hooldused tehtud margiesinduses. Tehtud hiljuti rihmavahetus jmMotor vehicle tax
Annual tax: 85 €
Registration fee: 455 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Peugeot Partner
2020, 166 000 km
11 950 €
134 €/month
Hyundai i30
2020, 141 231 km
12 050 €
129 €/month
BMW X1
2017, 199 900 km
12 490 €
148 €/month
Citroën Berlingo
2021, 135 934 km
12 900 €
139 €/month
Peugeot Rifter
2020, 121 200 km
12 990 €
138 €/month
Volkswagen Touran
2021, 234 000 km
12 990 €
152 €/month