Škoda Superb
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2017 · Beļģija | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 88 kW DCX | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMBJG9NP0H7545614 | ||||||
| Reg. nr. | 021NRC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Seller: Jaan
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: ceļgalu drošības spilveni, vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Brīdinājums par šķērsvirziena satiksmi
- Aklās zonas brīdinājums
- Drošas izkāpšanas palīdzība
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls: infrasarkano staru atstarojošais
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 220 V kontaktligzda: aiz
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm, ar dzesēšanu
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Rullveida žalūzijas uz aizmugurējā loga
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Android Auto: bezvadu
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Wi-Fi
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots, aux ieeja
- Skaļruņi: 8 gab
- CD atskaņotājs: kaste
- DVD atskaņotājs: kaste
- Balss vadība
- Bluetooth
- Elektriskā antena
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: tu esi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 88 kW |
| City fuel cons.: | 4.5 l/100 km |
| Highway: | 3.7 l/100 km |
| Average: | 4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 105 g/km |
| Maximum speed: | 204 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4856 mm |
| Width: | 1864 mm |
| Height: | 1512 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1500 kg |
| Technical max. mass: | 2065 kg |
| Load bearing capacity: | 565 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2836 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Superb 1.6
On just oldus tehtu Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 88 €
Registration fee: 403 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.