Škoda Octavia
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2015 · Vācija | ||||||
| Mileage | 334 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 135 kW CUN | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMBJK9NE3G0061196 | ||||||
| Reg. nr. | 016DBH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Seller: Danel
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Atgriešanas atgādinājuma sistēma
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Bremzes: krāsotas bremžu suporti
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana)
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls, sporta stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Bīdāma bagāžas nodalījuma grīda
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Multimēdija
- Ekrāns
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs: kaste
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 135 kW |
| City fuel cons.: | 5.7 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 126 g/km |
| Maximum speed: | 228 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4685 mm |
| Width: | 1814 mm |
| Height: | 1452 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1495 kg |
| Technical max. mass: | 1986 kg |
| Load bearing capacity: | 491 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 745 kg |
| Wheelbase: | 2676 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Skoda Octavia VRS 2.0 TDI
Auto igapäevases kasutuses, enamasti ainult maantesõit. Auto on toodud Saksamaalt ja hooldatud eestis enamasti margi esinduses.
2023. a vahetati mootoririhm, veepump, käigukastiõli jne.
2026.a alguses teostatid järgmised tööd:
Vahetati eelsüüteküünlad
Paigaldati uus turbo
Uus generaator ja rihm
Tagumised ja eesmised pidurikettad
Uus aku
Õlivahetus koos filtriga
Salongifilter jne.
Autol esineb roostet paaris kohas ning pole uueväärne.
Motor vehicle tax
Annual tax: 105 €
Registration fee: 368 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Citroën C4 Picasso
2015, 215 700 km
7899 €
94 €/month
Opel Insignia
2017, 250 000 km
7900 €
93 €/month
Volkswagen CC
2013, 272 000 km
7950 €
97 €/month
Ford Mondeo
2015, 249 492 km
8321 €
93 €/month
Škoda Superb
2015, 294 000 km
8490 €
100 €/month
Renault Talisman
2017, 234 000 km
8500 €
100 €/month