Renault Grand Scenic
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2017 · Francija | ||||||
| Mileage | 170 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Intens | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 81 kW K9K F6 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1RFA00955845109 | ||||||
| Reg. nr. | 605NVZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Pretaizdzīšanas drošības skrūves/uzgriežņi
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Panorāmas jumts
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Lūka: stikls
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: 360
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļi ar masāžas funkciju: priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Iekštelpu durvju apgaismojums: izvēles krāsa
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Borta kamera
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Krūzīšu turētāji
- Informācijas panelis
- Ādas apdare: melns
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns
- Navigācijas ierīce: ar karti, ar balss komandām
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- Balss vadība
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1461 cm³ |
| Power: | 81 kW |
| City fuel cons.: | 5 l/100 km |
| Highway: | 4 l/100 km |
| Average: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 104 g/km |
| Maximum speed: | 184 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4635 mm |
| Width: | 1866 mm |
| Height: | 1648 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1615 kg |
| Technical max. mass: | 2306 kg |
| Load bearing capacity: | 691 kg |
| Max braked trailer weight: | 1850 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2804 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müüa 7- kohaline nahksisuga pereauto
Autol on olemas digitaalne hooldusraamat. Olemas kogu ajalugu. Autot on hästi hoitud ja hea varustusega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 150 €
Registration fee: 548 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.