Renault Grand Scenic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2017 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 170 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Intens | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 81 kW K9K F6 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1RFA00955845109 | ||||||
| Reg. nr. | 605NVZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: 360
- Reguleeritav roolisammas
- Rool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Massaažifunktsiooniga istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad
- Armatuurlaud
- Nahkpolster: must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1461 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5 l/100 km |
| Maanteel: | 4 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 104 g/km |
| Tippkiirus: | 184 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4635 mm |
| Laius: | 1866 mm |
| Kõrgus: | 1648 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1615 kg |
| Täismass: | 2306 kg |
| Kandevõime: | 691 kg |
| Haagis piduritega: | 1850 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2804 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa 7- kohaline nahksisuga pereauto
Autol on olemas digitaalne hooldusraamat. Olemas kogu ajalugu. Autot on hästi hoitud ja hea varustusega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 150 €
Registreerimistasu: 548 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.