Ford Mondeo
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2015 · Vācija | ||||||
| Mileage | 249 492 km | ||||||
| Komplektācija | Titanium Powershift | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 132 kW T8CC | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WF0FXXWPCFFL12590 | ||||||
| Reg. nr. | 761BVD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Seller: Kätriin
Karksi-Nuia, Igaunija
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- Panorāmas jumts: atverams, ar rullo žalūziju, ar elektriskajām žalūzijām
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- USB
- Lūka: stikls, elektrisks
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Automātiskās novietošanas funkcija
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, salokāms
- Atpakaļskata spogulis
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: 360
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: two-way, ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori: izvēles krāsa
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Pielāgojams noskaņas apgaismojums
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Automātiski apsildāmi vējstiklu mazgātāji
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Ādas apdare: melns
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- GSM antena
- Automašīnas dators
- Stereo: usb ports, atmiņas kartes slots
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
- Kartera aizsardzība
- Bagāžas pārsegs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1997 cm³ |
| Power: | 132 kW |
| City fuel cons.: | 5.4 l/100 km |
| Highway: | 4.5 l/100 km |
| Average: | 4.9 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 62 l |
| CO₂ emission: | 128 g/km |
| Maximum speed: | 218 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4867 mm |
| Width: | 1852 mm |
| Height: | 1482 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1609 kg |
| Technical max. mass: | 2330 kg |
| Load bearing capacity: | 721 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2850 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
2026a veebruaris uus aku2025a sügisel õlivahetus (filtrid ka)
Läbisõidul 197 600 km vahetatud mootori rihmade ja rullikute komplekt koos generaatori rihmaga.
Auto on igapäevaselt kasutusel (ka kruusateel!), millest kerel siin-seal iluvigu.
Motor vehicle tax
Annual tax: 177 €
Registration fee: 529 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.