Ford Mondeo Titanium Powershift
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2015 · Saksamaa |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0, 132 kW T8CC |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 62 l |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Tippkiirus: | 218 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4867 mm |
| Laius: | 1852 mm |
| Kõrgus: | 1482 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1609 kg |
| Täismass: | 2330 kg |
| Kandevõime: | 721 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |