Audi A4
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2012 · Latvija | ||||||
| Mileage | 249 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 130 kW CGLC | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZ8K9DA064395 | ||||||
| Reg. nr. | 003HRP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Seller: Harles
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Drošības spilveni: vadītāja un pasažiera drošības spilvens, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Kalnu bremze
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Jumta reliņi: oriģināls
- Peļķes gaismas
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs: kaste
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: dinamisks
- Aizmugurējie lukturi
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Webasto puldiga (eelsoojendus)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 130 kW |
| City fuel cons.: | 5.6 l/100 km |
| Highway: | 4.5 l/100 km |
| Average: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 129 g/km |
| Maximum speed: | 211 km/h |
| Emission standard: | Euro 5 |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4825 mm |
| Width: | 1826 mm |
| Height: | 1415 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1650 kg |
| Technical max. mass: | 2145 kg |
| Load bearing capacity: | 495 kg |
| Max braked trailer weight: | 1700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2817 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Audi A4 Avant 2.0 130kw 2012
Müüa Audi A4 facelift 130KW 2.0 Läbisõit 249000
Autoga tuleb kaasa R16 talverehvid koos velgedega ja R17 suverehvid koos velgedega.
Autole tehtud töö:
-turbo vahetus
-tagumiste vedrude vahetus
-parem rattalaagri vahetus
-auto mälu vahetus
Asukoht Tallinn ja saab igapäevaselt autoga tutvuda.
Motor vehicle tax
Annual tax: 96 €
Registration fee: 344 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.