Mercedes-Benz V 250 d Avantgarde A3 Extra-Long
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2021 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 95 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | W1V44781513882367 | ||||||
| Reg. nr. | 519SLH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Elektriskās bīdāmās durvis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi
- Krūzīšu turētāji
- Ādas apdare
Multimēdija
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
Lukturi
- Tuvās gaismas: led
- Tālās gaismas: led
- Dienas gaitas lukturi: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1950 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| CO₂ emission: | 205 g/km |
| Maximum speed: | 205 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 5370 mm |
| Width: | 1928 mm |
| Height: | 1866 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2507 kg |
| Technical max. mass: | 3100 kg |
| Load bearing capacity: | 593 kg |
| Weight of road train: | 5100 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3430 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
REGISTREERIMISTASU HINNA SEES!
- Sõiduk MERCEDES-BENZ V-KLASSE (519SLH) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis.- Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki.
- REGISTREERIMISTASU HINNA SEES!
Motor vehicle tax
Annual tax: 744 €
Registration fee: 2762 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz V 250
2022
41 000 €
456 €/month
Mercedes-Benz V 250
2022, 106 000 km
43 370 €
463 €/month
Mercedes-Benz V 250
2022, 127 000 km
49 900 €
568 €/month
Mercedes-Benz V 250
2021, 174 600 km
51 990 €
578 €/month
Mercedes-Benz V 300
2021, 116 090 km
49 900 €
533 €/month
Mercedes-Benz
2022, 85 000 km
49 990 €
556 €/month