Hyundai Tucson Comfort
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 07.2017 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 94 769 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 97 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | TMAJ3811AJJ468304 | ||||||
| Reg. nr. | 011BTT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzēšanas spēka monitors
- Kalnu bremze
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: puutetundlik
- Navigācijas ierīce
- Stereo: oriģināls
Lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1591 cm³ |
| Power: | 97 kW |
| City fuel cons.: | 7.9 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emission: | 147 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Brūns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4475 mm |
| Width: | 1850 mm |
| Height: | 1645 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1508 kg |
| Technical max. mass: | 1895 kg |
| Load bearing capacity: | 387 kg |
| Weight of road train: | 3295 kg |
| Max braked trailer weight: | 1400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 650 kg |
| Wheelbase: | 2670 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.Motor vehicle tax
Annual tax: 182 €
Registration fee: 693 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Kadjar
2017, 138 000 km
9900 €
113 €/month
Hyundai i20
2018, 98 000 km
9900 €
113 €/month
Fiat 500X
2015, 138 000 km
9900 €
113 €/month
Kia Stonic
2018, 117 000 km
10 000 €
114 €/month
Ford Grand C-Max
2019, 72 843 km
10 500 €
120 €/month
Opel Grandland X
2019, 85 530 km
10 900 €
124 €/month