Audi Q5
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 05.2017 · Itālija | ||||||
| Mileage | 168 700 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 140 kW DETA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZFY2H2010329 | ||||||
| Reg. nr. | 590SLZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Seller: Kadri
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Elektroniskā stāvbremze
- Kalnu bremze
Komforts
- Trokšņu slāpējošs stikls: priekšpuse, sānos
- Atdzesēta cimdu kaste
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Komforta sēdekļi
- Sporta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Virsraksts: tumšs
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Virzienrādītāji: dinamisks
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors: automātiska
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 140 kW |
| City fuel cons.: | 5.4 l/100 km |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 133 g/km |
| Maximum speed: | 218 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4663 mm |
| Width: | 1898 mm |
| Height: | 1613 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1845 kg |
| Technical max. mass: | 2440 kg |
| Load bearing capacity: | 595 kg |
| Max braked trailer weight: | 2400 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2832 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müüa hea korras audi q5 s-line, kõik hooldused tehtud.Müün kuna pere vajab suuremat autot.Auto on igapäevases kasutuses Tartus,nädalavahetustel on võimalik autot näha ka Valga ja Võrumaal.Motor vehicle tax
Annual tax: 260 €
Registration fee: 702 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.