Audi Q5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2017 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 168 700 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW DETA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZFY2H2010329 | ||||||
| Reg. nr. | 590SLZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Müüja: Kadri
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Mägipidur
Mugavus
- Müravähendav klaas: ees, külgedel
- Jahutusega kindalaegas
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
- Sportistmed
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Laepolster: tume
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Suunatuled: dünaamilised
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 133 g/km |
| Tippkiirus: | 218 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4663 mm |
| Laius: | 1898 mm |
| Kõrgus: | 1613 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1845 kg |
| Täismass: | 2440 kg |
| Kandevõime: | 595 kg |
| Haagis piduritega: | 2400 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2832 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa hea korras audi q5 s-line, kõik hooldused tehtud.Müün kuna pere vajab suuremat autot.Auto on igapäevases kasutuses Tartus,nädalavahetustel on võimalik autot näha ka Valga ja Võrumaal.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 260 €
Registreerimistasu: 702 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.