Volkswagen New Beetle
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 04.2001 · Vācija | ||||||
| Mileage | 298 000 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 3 durvis, 4 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.9, 66 kW ALH | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ9CZ1M638163 | ||||||
| Reg. nr. | 009BNK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse
- Centrālā atslēga
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
Multimēdija
- Stereo: oriģināls
Lukturi
- Miglas lukturi
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Rezerves ritenis: pilna izmēra
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis
- Aizmugurējais spoileris
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.9 l |
| Cubic capacity: | 1896 cm³ |
| Power: | 66 kW |
| City fuel cons.: | 9.1 l/100 km |
| Highway: | 5 l/100 km |
| Average: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 176 g/km |
| Maximum speed: | 168 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 4 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 4082 mm |
| Width: | 1732 mm |
| Height: | 1510 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1345 kg |
| Technical max. mass: | 1690 kg |
| Load bearing capacity: | 345 kg |
| Max braked trailer weight: | 1000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 600 kg |
| Wheelbase: | 2500 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
1.9 Disel, 66 kw. Automaat.
Asub Tallinnas, Mustamäel.Reg. maks on makstud.
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 303 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen