Volkswagen New Beetle
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2001 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 298 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 66 kW ALH | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ9CZ1M638163 | ||||||
| Reg. nr. | 009BNK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
Multimeedia
- Stereo: originaal
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Tagaspoiler
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1896 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.1 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 176 g/km |
| Tippkiirus: | 168 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4082 mm |
| Laius: | 1732 mm |
| Kõrgus: | 1510 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1345 kg |
| Täismass: | 1690 kg |
| Kandevõime: | 345 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2500 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
1.9 Disel, 66 kw. Automaat.
Asub Tallinnas, Mustamäel.Reg. maks on makstud.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 303 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!