MINI Cooper D Clubman
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 08.2008 · Nīderlande | ||||||
| Mileage | 426 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 3 durvis, 4 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.6, 80 kW 9HZ | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WMWMN51070TR42024 | ||||||
| Reg. nr. | 010CCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Bremzes
Komforts
- Regulējama piekare
- Panorāmas jumts: atverams, ar rullo žalūziju
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 220 V kontaktligzda
- 12 V kontaktligzda
- Lūka
- Gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi
- Atpakaļskata spogulis
- Parkošanās kamera: aiz
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji
- Komforta sēdekļi
- Priekšējais roku balsts
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Sporta pakete
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Virsraksts: tumšs
Multimēdija
- Ekrāns: skārienjutīgs
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Navigācijas ierīce: atjaunojams pa gaisu
- Stereo: usb ports, atmiņas kartes slots
- CD atskaņotājs: kaste
- DVD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Vasaras riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas ziemas riepas: vissezonas riepas
Cits
- Piekabes āķis
- Spoilera aplis
- Sporta piekare
- Sporta izpūtējs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Video: https://www.youtube.com/watch?v=e4yjRBJRAgY
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1560 cm³ |
| Power: | 80 kW |
| City fuel cons.: | 4.9 l/100 km |
| Highway: | 3.6 l/100 km |
| Average: | 4.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 136 g/km |
| Maximum speed: | 193 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 4 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 3945 mm |
| Width: | 1683 mm |
| Height: | 1426 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1250 kg |
| Technical max. mass: | 1675 kg |
| Load bearing capacity: | 425 kg |
| Max braked trailer weight: | 750 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 500 kg |
| Wheelbase: | 2547 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Autol on vahetatud mootor koos rihmaga+uus turbo.Kaasa uued talverehvid.Lisad;sport väljalaskesüsteem.suuremad pidurid.valguspakett.sportvedrustus(reguleeritav)Video:
https://www.youtube.com/watch?v=e4yjRBJRAgY&t=14s
Motor vehicle tax
Annual tax: 65 €
Registration fee: 258 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.