MINI Cooper D Clubman
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2008 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 426 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 80 kW 9HZ | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WMWMN51070TR42024 | ||||||
| Reg. nr. | 010CCG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurid
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus: avatav, rulooga
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 220V pistikupesa
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk
- Kliimaseade
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Parkimiskaamera: taga
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Laepolster: tume
Multimeedia
- Ekraan: puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Navigatsiooniseade: üle õhu uuenev
- Stereo: usb pesa, mälukaardi pesa
- CD mängija: boks
- DVD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Veokonks
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
- Video: https://www.youtube.com/watch?v=e4yjRBJRAgY
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.9 l/100 km |
| Maanteel: | 3.6 l/100 km |
| Keskmine: | 4.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 136 g/km |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 3945 mm |
| Laius: | 1683 mm |
| Kõrgus: | 1426 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1250 kg |
| Täismass: | 1675 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2547 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Autol on vahetatud mootor koos rihmaga+uus turbo.Kaasa uued talverehvid.Lisad;sport väljalaskesüsteem.suuremad pidurid.valguspakett.sportvedrustus(reguleeritav)Video:
https://www.youtube.com/watch?v=e4yjRBJRAgY&t=14s
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 65 €
Registreerimistasu: 258 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.