There are no photos of this vehicle.
Porsche 911 Turbo S Cabrio
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 06.2014 · Vācija | ||||||
| Mileage | 84 500 km | ||||||
| Body type | Convertible, roadster, 2 durvis, 4 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 3.8, 412 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WP0CD2998ES173078 | ||||||
| Reg. nr. | 888PCE | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD Box
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Bose helisüsteem
- Keyless - võtmeta sisenemine ja käivitus
- Parkimisandurid ees ja taga
- Tagurduskaamera
- Porsche Vapp tikand istmetel
- Istmete ventilatsioon
- Istmete soojendus
- PDCC
- Sport Chrono
- 18-suunas reguleeritavad sportistmed
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 3.8 l |
| Cubic capacity: | 3800 cm³ |
| Power: | 412 kW |
| CO₂ emission: | 231 g/km |
| Maximum speed: | 318 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Convertible, roadster |
| Sēdvietas: | 4 gab |
| Durvis: | 2 gab |
| Length: | 4506 mm |
| Width: | 1880 mm |
| Height: | 1292 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1750 kg |
| Technical max. mass: | 2045 kg |
| Load bearing capacity: | 295 kg |
| Wheelbase: | 2450 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga korralik ning hea lisavarustusega Porsche 911 Turbo S.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Motor vehicle tax
Annual tax: 312 €
Registration fee: 1381 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point