Antud sõidukil pole fotosid.
Porsche 911 Turbo S Cabrio
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2014 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 84 500 km | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.8, 412 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WP0CD2998ES173078 | ||||||
| Reg. nr. | 888PCE | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD Box
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Bose helisüsteem
- Keyless - võtmeta sisenemine ja käivitus
- Parkimisandurid ees ja taga
- Tagurduskaamera
- Porsche Vapp tikand istmetel
- Istmete ventilatsioon
- Istmete soojendus
- PDCC
- Sport Chrono
- 18-suunas reguleeritavad sportistmed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.8 l |
| Kubatuur: | 3800 cm³ |
| Võimsus: | 412 kW |
| CO₂ emissioon: | 231 g/km |
| Tippkiirus: | 318 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4506 mm |
| Laius: | 1880 mm |
| Kõrgus: | 1292 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1750 kg |
| Täismass: | 2045 kg |
| Kandevõime: | 295 kg |
| Teljevahe: | 2450 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga korralik ning hea lisavarustusega Porsche 911 Turbo S.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 312 €
Registreerimistasu: 1381 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis