У данного транспортного средства нет фотографий.
Porsche 911 Turbo S Cabrio
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 06.2014 · Германия | ||||||
| Пробег | 84 500 км | ||||||
| Тип кузова | Кабриолет, родстер, 2 дверей, 4 мест | ||||||
| Топливо | Бензин | ||||||
| Двигатель | 3.8, 412 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | WP0CD2998ES173078 | ||||||
| Рег. номер | 888PCE | ||||||
| Техосмотр | 30.04.2027 | ||||||
Комплектация
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Nahkkattega käigukanginupp
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD Box
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- Bose helisüsteem
- Keyless - võtmeta sisenemine ja käivitus
- Parkimisandurid ees ja taga
- Tagurduskaamera
- Porsche Vapp tikand istmetel
- Istmete ventilatsioon
- Istmete soojendus
- PDCC
- Sport Chrono
- 18-suunas reguleeritavad sportistmed
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Бензин |
| Объем двигателя: | 3.8 л |
| Объем двигателя: | 3800 см³ |
| Мощность: | 412 кВт |
| Выбросы CO₂: | 231 г/км |
| Максимальная скорость: | 318 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Чёрный |
| Тип кузова: | Кабриолет, родстер |
| Мест: | 4 шт |
| Дверей: | 2 шт |
| Длина: | 4506 мм |
| Ширина: | 1880 мм |
| Высота: | 1292 мм |
| Категория транспортного средства: | M1 |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 1750 кг |
| Полная масса: | 2045 кг |
| Макс. груз: | 295 кг |
| Колесная база: | 2450 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Väga korralik ning hea lisavarustusega Porsche 911 Turbo S.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 312 €
Плата за регистрацию: 1381 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки