Audi A5 Sportback SPORTBACK
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 02.2021 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 79 084 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Hatchback, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 195 kW | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WAUZZZF52MA029744 | ||||||
| Reg. nr. | 599WKS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Kruīza kontrole
- Parkošanās kamera
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Sēdekļu sildītāji
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos
- Start-stop sistēma
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Ādas apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Brīvroku sistēma
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Skaļruņi
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Vasaras riepas
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 195 kW |
| City fuel cons.: | 9.7 l/100 km |
| Highway: | 6.7 l/100 km |
| Average: | 7.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 182 g/km |
| Maximum speed: | 250 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4757 mm |
| Width: | 1843 mm |
| Height: | 1368 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1746 kg |
| Technical max. mass: | 2175 kg |
| Load bearing capacity: | 429 kg |
| Weight of road train: | 3875 kg |
| Max braked trailer weight: | 1700 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2831 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
6 Kuud tasuta kasko
6 Kuud tasuta kaskoAvariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Motor vehicle tax
Annual tax: 331 €
Registration fee: 1218 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Audi A5
2021, 54 400 km
33 000 €
376 €/month
Mercedes-Benz C 200
2019, 95 074 km
26 900 €
308 €/month
Honda CR-V
2021, 65 000 km
27 000 €
308 €/month
Jaguar E-Pace
2021, 79 458 km
28 900 €
331 €/month
Honda CR-V
2023, 85 845 km
28 900 €
310 €/month
Land Rover Discovery Sport
2021, 76 797 km
28 990 €
311 €/month