Audi A5 Sportback SPORTBACK
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2021 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 79 084 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 195 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZF52MA029744 | ||||||
| Reg. nr. | 599WKS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 195 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.7 l/100 km |
| Maanteel: | 6.7 l/100 km |
| Keskmine: | 7.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 182 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4757 mm |
| Laius: | 1843 mm |
| Kõrgus: | 1368 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1746 kg |
| Täismass: | 2175 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Autorongi mass: | 3875 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2831 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
6 Kuud tasuta kasko
6 Kuud tasuta kaskoAvariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 331 €
Registreerimistasu: 1218 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Audi A5
2021, 54 400 km
33 000 €
376 €/kuus
Mercedes-Benz C 200
2019, 95 074 km
26 900 €
308 €/kuus
Honda CR-V
2021, 65 000 km
27 000 €
308 €/kuus
Jaguar E-Pace
2021, 79 458 km
28 900 €
331 €/kuus
Honda CR-V
2023, 85 845 km
28 900 €
310 €/kuus
Land Rover Discovery Sport
2021, 76 797 km
28 990 €
311 €/kuus