Land Rover Discovery R-Dynamic D250 SE
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2021 · Zviedrija | ||||||
| Mileage | 124 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Hibrīds (dīzelis/elektrība) | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 183 kW DT306 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | SALRA2BW3M2449919 | ||||||
| Reg. nr. | 558HJG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Seller: Kristjan
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Automātiskās avārijas gaismas
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums
- Aklās zonas brīdinājums
- Drošas izkāpšanas palīdzība
- Vilces kontrole
- Ceļa zīmju atpazīšana un attēlošana
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Bremzes
- Signalizācijas sistēma
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
- Kalnu bremze
Komforts
- Pneimatiskā piekare: priekšpuse, aiz
- Regulējama piekare
- Panorāmas jumts: ar rullo žalūziju, ar elektriskajām žalūzijām
- Elektriski apsildāms vējstikls: bezvadu apsilde
- 12 V kontaktligzda
- USB: usb-c
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana: par lietotni
- Bezatslēgas iedarbināšana: par lietotni
- Attālā palaišana: par lietotni
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, ar atmiņu, pašaptumšojošs
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: priekšpuse, aiz, 360
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz, 360
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis
- Informācijas attēlošana uz vējstikla
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: elektrisks, ar atmiņu
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri
- Stūres rata pārnesumu pārslēgšanas mehānisms
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse, aiz
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse, aiz
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Jumta reliņi: oriģināls
- Āra temperatūras displejs
- Peļķes gaismas
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Diferenciālis: elektronisks
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: gumija, tekstils
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Ādas apdare: melns
Multimēdija
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls
- Audio pastiprinātājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: dinamisks
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: elektrisks
- Pakāpienu dēļi
- Priekšējais spoileris
- Bagāžas pārsegs
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Piekabes stabilizācijas sistēma
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (dīzelis/elektrība) |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2997 cm³ |
| Power: | 183 kW |
| City fuel cons.: | 9.1 l/100 km |
| Highway: | 6.3 l/100 km |
| Average: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 222 g/km |
| Maximum speed: | 194 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4969 mm |
| Width: | 2000 mm |
| Height: | 1846 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2604 kg |
| Technical max. mass: | 3260 kg |
| Load bearing capacity: | 656 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2923 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Land Rover Discovery R-Dynamic
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 812 €
Registration fee: 2797 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.