Land Rover Discovery R-Dynamic D250 SE
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 124 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 183 kW DT306 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SALRA2BW3M2449919 | ||||||
| Reg. nr. | 558HJG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Müüja: Kristjan
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Ohutu väljumise abi
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Õhkvedrustus: ees, taga
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus: rulooga, elektrilise rulooga
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- 12V pistikupesa
- USB: usb-c
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus: appist
- Kaugkäivitus: appist
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: ees, taga, 360
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees, taga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Lombituled
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Differentsiaal: elektrooniline
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm, tekstiil
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Helivõimendi
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: dünaamilised
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline
- Astmelauad
- Esispoiler
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Haagise stabiliseerimise süsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2997 cm³ |
| Võimsus: | 183 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.3 l/100 km |
| Keskmine: | 7.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 222 g/km |
| Tippkiirus: | 194 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4969 mm |
| Laius: | 2000 mm |
| Kõrgus: | 1846 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2604 kg |
| Täismass: | 3260 kg |
| Kandevõime: | 656 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2923 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Land Rover Discovery R-Dynamic
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 812 €
Registreerimistasu: 2797 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.