Opel Combo Life Edition Plus L2
| Condition | New |
| Initial reg. | 2026 |
| Body type | Minivan, 5 doors, 5 seats |
| Fuel | Diesel |
| Engine | 75 kW |
| CO₂ | 142 g/km |
| Color | Gray |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front-wheel drive |
| Warranty | 01.01.2031, kuni 150 000 km |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Power: | 75 kW |
| Average: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emission: | 142 g/km |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Minivan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Similar offers
Toyota Proace City
2024, 7 579 km
24 900 €
268 €/month
Toyota Proace City
2026, 10 km
24 900 €
277 €/month
Fiat Scudo
2024, 20 900 km
25 900 €
278 €/month
Toyota Proace City
2024, 10 581 km
25 990 €
279 €/month
Toyota Proace City
2024, 10 736 km
25 990 €
279 €/month
Citroën Berlingo
2025, 26 000 km
26 900 €
319 €/month