Opel Combo Life Edition Plus L2
| Seisukord | Uus |
| Esmareg. | 2026 |
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 75 kW |
| CO₂ | 142 g/km |
| Värv | Hall |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | 01.01.2031, kuni 150 000 km |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 75 kW |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 142 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Sarnased pakkumised
Toyota Proace City
2024, 7 579 km
24 900 €
268 €/kuus
Toyota Proace City
2026, 10 km
24 900 €
277 €/kuus
Fiat Scudo
2024, 20 900 km
25 900 €
278 €/kuus
Toyota Proace City
2024, 10 581 km
25 990 €
279 €/kuus
Toyota Proace City
2024, 10 736 km
25 990 €
279 €/kuus
Citroën Berlingo
2025, 26 000 km
26 900 €
319 €/kuus