Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1600 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| CO₂ emission: | 109 g/km |
Body and seats
| Color: | Black |
| Body type: | SUV |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1395 kg |
Similar offers
Volkswagen Passat
2019, 160 139 km
15 299 €
171 €/month
Škoda Superb
2017, 220 023 km
15 299 €
181 €/month
Volvo XC60
2015, 204 971 km
15 299 €
181 €/month
Volkswagen Passat
2018, 131 246 km
15 399 €
177 €/month
Kia Sportage
2017, 191 448 km
15 399 €
183 €/month
Škoda Superb
2019, 190 394 km
15 399 €
183 €/month