Audi Q2 Business Plus
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 05.2017 · Belgia |
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 1.6, 85 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Garantii | jah |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1600 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| CO₂ emissioon: | 109 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 1395 kg |
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2019, 160 139 km
15 299 €
171 €/kuus
Škoda Superb
2017, 220 023 km
15 299 €
181 €/kuus
Volvo XC60
2015, 204 971 km
15 299 €
181 €/kuus
Volkswagen Passat
2018, 131 246 km
15 399 €
177 €/kuus
Kia Sportage
2017, 191 448 km
15 399 €
183 €/kuus
Škoda Superb
2019, 190 394 km
15 399 €
183 €/kuus