Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 06.2021 · Germany | ||||||
| Mileage | 99 010 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4/5 ust, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 2.0, 110 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | WVGZZZ5NZMW081755 | ||||||
| Reg. nr. | 081755 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Hill-start assist control
- Lane Departure Warning
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Soojendusega rool
- Ühevärviline sisevalgustus
- Partial leather
- Küttesüsteem
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
Tuled
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- SD-kaardipesa
- Navigatsiooniseade
- MMI raadio
- MMI navigatsioon
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Programos ryšys
- USB-C input
- HiFi audio system
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Veokonks
- Pagasikate
- Garantii
- Multiple key sets
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 146 g/km |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4509 mm |
| Width: | 1839 mm |
| Height: | 1635 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1719 kg |
| Technical max. mass: | 2200 kg |
| Load bearing capacity: | 481 kg |
| Weight of road train: | 4200 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2678 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 217 €
Registration fee: 864 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Tiguan
2021
18 000 €
213 €/month
Volkswagen Tiguan
2021, 191 443 km
19 999 €
223 €/month
Volkswagen Tiguan
2021, 94 552 km
20 850 €
239 €/month
Volkswagen Tiguan
2021, 143 649 km
21 235 €
228 €/month
Volkswagen Tiguan
2021, 73 000 km
22 500 €
257 €/month
Volkswagen Tiguan
2021, 200 973 km
23 399 €
261 €/month