Volkswagen Tiguan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 99 010 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVGZZZ5NZMW081755 | ||||||
| Reg. nr. | 081755 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Hill-start assist control
- Lane Departure Warning
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Soojendusega rool
- Ühevärviline sisevalgustus
- Partial leather
- Küttesüsteem
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
Tuled
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- SD-kaardipesa
- Navigatsiooniseade
- MMI raadio
- MMI navigatsioon
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Programos ryšys
- USB-C input
- HiFi audio system
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Veokonks
- Pagasikate
- Garantii
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4509 mm |
| Laius: | 1839 mm |
| Kõrgus: | 1635 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1719 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 481 kg |
| Autorongi mass: | 4200 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2678 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 217 €
Registreerimistasu: 864 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Tiguan
2021
18 000 €
213 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2021, 191 443 km
19 999 €
223 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2021, 94 552 km
20 850 €
239 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2021, 143 649 km
21 235 €
228 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2021, 73 000 km
22 500 €
257 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2021, 200 973 km
23 399 €
261 €/kuus