Tiki Treiler
| Condition | Used |
| Initial reg. | 04.2020 · Estonia |
| Trim level | Cp300-L |
| Engine | - |
| Vehicle inspection | 30.04.2026 |
The listing has been archived
Technical details
Engine and fuel
| Maximum speed: | 110 km/h |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Length: | 4342 mm |
| Width: | 1872 mm |
| Height: | 954 mm |
| Vehicle category: | O1 |
| Vehicle type: | Trailer |
Weights, trailer, wheelbase
| Kaubaruumi laius: | 150 mm |
| Kerb mass: | 247 kg |
| Technical max. mass: | 750 kg |
| Load bearing capacity: | 503 kg |
| Wheelbase: | 2807 mm |
| Number of axles: | 1 |