There are no photos of this vehicle.
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 2000 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 99 g/km |
Body and seats
| Color: | Black |
| Body type: | Sedan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1505 kg |
Similar offers
Audi A4
2016, 213 605 km
13 399 €
158 €/month
Audi A4
2016, 277 047 km
15 200 €
180 €/month
Audi A4
2016, 226 995 km
16 200 €
191 €/month
Ford Transit Custom
2018, 175 000 km
12 600 €
147 €/month
Kia Sportage
2016, 116 880 km
12 700 €
143 €/month
Volkswagen Touran
2016, 156 700 km
12 790 €
151 €/month