Mercedes-Benz GLE 350 DE 4MATIC COUPE
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 10.2022 · Estonia | ||||||
| Mileage | 114 500 km | ||||||
| Body type | SUV, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (diesel/electric) | ||||||
| Engine | 2.0, 143 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| Warranty | 25.10.2027, kuni 150 000 km | ||||||
| VIN | W1N1673171A808964 | ||||||
| Reg. nr. | 488VLC | ||||||
| Vehicle inspection | 31.10.2026 | ||||||
Equipment
- Värv: Valge metallik (diamond white BRIGHT)
- Polster: Must nappa-nahk (black)
- Eelinstallatsioon navigatsiooniseadme jaoks/laiendatud MBUX funktsioonid (klass)
- Nutitelefoni integreerimise pakett
- Nutitelefoni integreerimine - Apple CarPlay
- Nutitelefoni integreerimine - Android Auto0
- Pardakaamera
- Pikivahetundlik püsikiirushoidja DISTRONIC PLUS
- Parkimisabisüsteem "PARKTRONIC"
- Automaatselt tumenev tahavaate peegel ja juhi välispeegel
- GPS antenn
- 293 Tagumised külgturvapadjad
- 294 Turvapadi juhi põlvedele
- Tempereeritud topelttopsihoidjad keskkonsoolis
- Mercedes me kommunikatsioonimoodul koos valiku Mercedes me teenustega
- Laiendatud MBUX funktsioonid
- Kommunikatsioonimoodul Mercedes me connect kasutamiseks
- Kõvaketta navigatsiooniseade
- Kasutusjuhend eesti keeles
- Multikontuursed esiistmed
- Elektriliselt ventileeritavad soojendusega esiistmed
- Klaasist panoraamkatus ja elektrilise ajamiga katuseluuk
- 9-käiguline automaatkäigukast
- Esiistmete komfortpeatoed0
- Soojendusega rooliratas
- Head-up-Display - info kuvamine esiklaasil
- Rehvirõhkude kontrollsüsteem
- 489 Adaptiivne õhkvedrustus
- 500 El. kokkuklapitavad küljepeeglid
- 360-kraadi kaamerad
- Teel kehtiva kiirusepiirangu kuvamise süsteem
- Must tekstiil laepolster
- DAB digitaalne raadio
- Adaptiivne kiirusepiiraja
- 550 Elektrilise ajamiga haagisekonks ESP stabiilsusabiga
- 551 Alarmseade koos kalde- ja löögianduriga
- Suurendatud haagise kandevõime
- 581 Automaatne kliimaseade "THERMOTRONIC"
- 587. Ambient valgustus Mercedes-Benz logoga
- Automaatne kaugtulede ümberlülitamise funktsioon
- Automaatse kohanemissüsteemiga multi-LED esituled (ILS)
- Lisa USB pesad
- Disainipakett "AMG"
- Burmester Surround-Soundsystem akustikasüsteem
- Mootori lisasoojendus
- Tumedaks toonitud tagaosa klaasid
- Kõrgresolutsioonilsed digitaalekraanid
- Tagaistmete soojendus
- Soojendusega ja pesudüüsidega klaasipühkijad ( Magic Vision Control )
- Sõitjateruumi lisavalgustuspakett
- 882 Alarmseadme mahuandur
- 883 Uste ajamsulgurid
- 889 Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem "KEYLESS-GO"
- 890 Ajami abil avanev ja sulguv pakiruumi luuk
- Mobiiltelefoni juhtmevaba laadimise võimalus
- Istmesoojenduste mugavuspakett esiistmetel
- EURO6 normidele vastav heitgaaside puhastussüsteem
- Euroopa tüübikinnitusdokument
- 5m Mode 2 sirge laadimiskaabel kodusele pistikupesale, kuni 1.8 kW
- Rehviparandusvahend TIREFIT
- Ratta turvapoldid
- Tumedast tammepuidust dekoor sõitjateruumis
- Nappa nahast multifunktsionaalne sportrool
- KEYLESS-GO pakett (võtmeta avamis- ja käivitamissüsteem)
- Juhiabisüsteemide pakett (DISTRONIC PLUS + sõiduohutuse pakett)
- Sõitjateruumi õhu värskendamise pakett
- Seesmine varustus- ja disainipakett EXCLUSIVE
- AMG väline varustus- ja disainipakett
- Parkimispakett (parkimisabi PARKTRONIC, 360-kraadi kaamera)
- Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
- NIGHT pakett
- Mälupakett esimestele istmetele (rool, esiistmed, välispeeglid)
- URBAN GUARD PLUS alarmseade
- Mürasummutus pakett
- Suverehvid
- 55.9 cm (22-inch) AMG 5-twin-spoke light-alloy wheels
- Veluurist põrandamatid
- MBUX pildi kuvamisega navigatsiooni juhised
- Nappa nahaga kaetud armatuurlaud
- AMG spoiler tagaluugil
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (diesel/electric) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1950 cm³ |
| Power: | 143 kW |
| CO₂ emission: | 25 g/km |
| Maximum speed: | 210 km/h |
Body and seats
| Color: | White |
| Body type: | SUV |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4961 mm |
| Width: | 2014 mm |
| Height: | 1724 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2839 kg |
| Technical max. mass: | 3250 kg |
| Load bearing capacity: | 411 kg |
| Weight of road train: | 6850 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2935 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Tehasegarantii 10.2027 või 150000 km
Motor vehicle tax
Annual tax: 450 €
Registration fee: 1531 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Mercedes-Benz GLE 350
2022, 147 286 km
64 900 €
700 €/month
Audi Q8
2020, 73 000 km
57 900 €
624 €/month
BMW X6
2021, 85 000 km
58 900 €
635 €/month
Volvo XC90
2022, 76 000 km
59 890 €
646 €/month
Mercedes-Benz GLE
2022, 91 830 km
60 219 €
694 €/month
Mercedes-Benz GLE
2022, 77 270 km
71 589 €
825 €/month