Mercedes-Benz GLE 350 DE 4MATIC COUPE
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 10.2022 · Эстония | ||||||
| Пробег | 114 500 км | ||||||
| Тип кузова | Внедорожник, 5 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Гибрид (дизель/электричество) | ||||||
| Двигатель | 2.0, 143 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| Гарантия | 25.10.2027, kuni 150 000 km | ||||||
| VIN | W1N1673171A808964 | ||||||
| Рег. номер | 488VLC | ||||||
| Техосмотр | 31.10.2026 | ||||||
Комплектация
- Värv: Valge metallik (diamond white BRIGHT)
- Polster: Must nappa-nahk (black)
- Eelinstallatsioon navigatsiooniseadme jaoks/laiendatud MBUX funktsioonid (klass)
- Nutitelefoni integreerimise pakett
- Nutitelefoni integreerimine - Apple CarPlay
- Nutitelefoni integreerimine - Android Auto0
- Pardakaamera
- Pikivahetundlik püsikiirushoidja DISTRONIC PLUS
- Parkimisabisüsteem "PARKTRONIC"
- Automaatselt tumenev tahavaate peegel ja juhi välispeegel
- GPS antenn
- 293 Tagumised külgturvapadjad
- 294 Turvapadi juhi põlvedele
- Tempereeritud topelttopsihoidjad keskkonsoolis
- Mercedes me kommunikatsioonimoodul koos valiku Mercedes me teenustega
- Laiendatud MBUX funktsioonid
- Kommunikatsioonimoodul Mercedes me connect kasutamiseks
- Kõvaketta navigatsiooniseade
- Kasutusjuhend eesti keeles
- Multikontuursed esiistmed
- Elektriliselt ventileeritavad soojendusega esiistmed
- Klaasist panoraamkatus ja elektrilise ajamiga katuseluuk
- 9-käiguline automaatkäigukast
- Esiistmete komfortpeatoed0
- Soojendusega rooliratas
- Head-up-Display - info kuvamine esiklaasil
- Rehvirõhkude kontrollsüsteem
- 489 Adaptiivne õhkvedrustus
- 500 El. kokkuklapitavad küljepeeglid
- 360-kraadi kaamerad
- Teel kehtiva kiirusepiirangu kuvamise süsteem
- Must tekstiil laepolster
- DAB digitaalne raadio
- Adaptiivne kiirusepiiraja
- 550 Elektrilise ajamiga haagisekonks ESP stabiilsusabiga
- 551 Alarmseade koos kalde- ja löögianduriga
- Suurendatud haagise kandevõime
- 581 Automaatne kliimaseade "THERMOTRONIC"
- 587. Ambient valgustus Mercedes-Benz logoga
- Automaatne kaugtulede ümberlülitamise funktsioon
- Automaatse kohanemissüsteemiga multi-LED esituled (ILS)
- Lisa USB pesad
- Disainipakett "AMG"
- Burmester Surround-Soundsystem akustikasüsteem
- Mootori lisasoojendus
- Tumedaks toonitud tagaosa klaasid
- Kõrgresolutsioonilsed digitaalekraanid
- Tagaistmete soojendus
- Soojendusega ja pesudüüsidega klaasipühkijad ( Magic Vision Control )
- Sõitjateruumi lisavalgustuspakett
- 882 Alarmseadme mahuandur
- 883 Uste ajamsulgurid
- 889 Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem "KEYLESS-GO"
- 890 Ajami abil avanev ja sulguv pakiruumi luuk
- Mobiiltelefoni juhtmevaba laadimise võimalus
- Istmesoojenduste mugavuspakett esiistmetel
- EURO6 normidele vastav heitgaaside puhastussüsteem
- Euroopa tüübikinnitusdokument
- 5m Mode 2 sirge laadimiskaabel kodusele pistikupesale, kuni 1.8 kW
- Rehviparandusvahend TIREFIT
- Ratta turvapoldid
- Tumedast tammepuidust dekoor sõitjateruumis
- Nappa nahast multifunktsionaalne sportrool
- KEYLESS-GO pakett (võtmeta avamis- ja käivitamissüsteem)
- Juhiabisüsteemide pakett (DISTRONIC PLUS + sõiduohutuse pakett)
- Sõitjateruumi õhu värskendamise pakett
- Seesmine varustus- ja disainipakett EXCLUSIVE
- AMG väline varustus- ja disainipakett
- Parkimispakett (parkimisabi PARKTRONIC, 360-kraadi kaamera)
- Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
- NIGHT pakett
- Mälupakett esimestele istmetele (rool, esiistmed, välispeeglid)
- URBAN GUARD PLUS alarmseade
- Mürasummutus pakett
- Suverehvid
- 55.9 cm (22-inch) AMG 5-twin-spoke light-alloy wheels
- Veluurist põrandamatid
- MBUX pildi kuvamisega navigatsiooni juhised
- Nappa nahaga kaetud armatuurlaud
- AMG spoiler tagaluugil
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Гибрид (дизель/электричество) |
| Объем двигателя: | 2.0 л |
| Объем двигателя: | 1950 см³ |
| Мощность: | 143 кВт |
| Выбросы CO₂: | 25 г/км |
| Максимальная скорость: | 210 км/ч |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Белый |
| Тип кузова: | Внедорожник |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 5 шт |
| Длина: | 4961 мм |
| Ширина: | 2014 мм |
| Высота: | 1724 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2839 кг |
| Полная масса: | 3250 кг |
| Макс. груз: | 411 кг |
| Масса автопоезда: | 6850 кг |
| Прицеп с тормозами: | 3500 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2935 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Tehasegarantii 10.2027 või 150000 km
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 450 €
Плата за регистрацию: 1531 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Данные продавца
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.
Похожие предложения
Mercedes-Benz GLE 350
2022, 147 286 км
64 900 €
700 €/месяц
Audi Q8
2020, 73 000 км
57 900 €
624 €/месяц
BMW X6
2021, 85 000 км
58 900 €
635 €/месяц
Volvo XC90
2022, 76 000 км
59 890 €
646 €/месяц
Mercedes-Benz GLE
2022, 91 830 км
60 219 €
694 €/месяц
Mercedes-Benz GLE
2022, 77 270 км
71 589 €
825 €/месяц