Audi Q7
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 07.2016 · Germany | ||||||
| Mileage | 258 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 3.0, 200 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WAUZZZ4M0HD003027 | ||||||
Equipment
- kliimaautomaatik
- automaatpidurdussüsteem
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- lisapidurituli
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- pidurdusjõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees, taga)
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- mägipidur
- jahutusega kindalaegas
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- Xenon (lähituled, kaugtuled)
- LED (päevatuled, tagatuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- soojendusega rool
- käiguvahetus roolilt
- stereo (CD, USB pesaga, originaal)
- CD Box
- DVD
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
- GSM antenn
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid (kummist)
- topsihoidjad (ees, taga)
- nahkpolster
- 2x elektriliselt reguleeritavad istmed (1x mäludega)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- istmesoojendused
- massaažifunktsiooniga istmed (juhil, kõrvalistmel)
- ventileeritavad istmed (ees)
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- katuseluuk (klaasist, elektriline)
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- panoraamkatus (klaasist)
- 2x rulookardinad ustel
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- uste sisevalgustus
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera (360)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
- info kuvamine esiklaasile
- võtmeta käivitus
- 12v pistikupesad
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- pagasikate
- Chrome katusereelingud
- veokonks (elektriline)
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi puhasti
- TEOSTATUD HOOLDUS PAKETT KLAASID ROHKETE LISADEGA VAHETUS VÕIMALUS ODAVAMA SÕIDUKIVASTU REGISTREERIMINE KOKKULEPPEL!
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 200 kW |
| City fuel cons.: | 6.2 l/100 km |
| Highway: | 5.4 l/100 km |
| Average: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 149 g/km |
Body and seats
| Color: | Beige |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Length: | 5052 mm |
| Width: | 1968 mm |
| Height: | 1668 mm |
| Vehicle category: | M1G |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2070 kg |
| Technical max. mass: | 2765 kg |
| Load bearing capacity: | 695 kg |
| Weight of road train: | 6265 kg |
| Max braked trailer weight: | 3500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2996 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Tartu, Eesti
Motor vehicle tax
Annual tax: 352 €
Registration fee: 1022 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.