Audi Q7
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 258 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 200 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4M0HD003027 | ||||||
Varustus
- kliimaautomaatik
- automaatpidurdussüsteem
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- lisapidurituli
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- pidurdusjõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees, taga)
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- mägipidur
- jahutusega kindalaegas
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- Xenon (lähituled, kaugtuled)
- LED (päevatuled, tagatuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- soojendusega rool
- käiguvahetus roolilt
- stereo (CD, USB pesaga, originaal)
- CD Box
- DVD
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
- GSM antenn
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid (kummist)
- topsihoidjad (ees, taga)
- nahkpolster
- 2x elektriliselt reguleeritavad istmed (1x mäludega)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- istmesoojendused
- massaažifunktsiooniga istmed (juhil, kõrvalistmel)
- ventileeritavad istmed (ees)
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- katuseluuk (klaasist, elektriline)
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- panoraamkatus (klaasist)
- 2x rulookardinad ustel
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- uste sisevalgustus
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera (360)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
- info kuvamine esiklaasile
- võtmeta käivitus
- 12v pistikupesad
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- pagasikate
- Chrome katusereelingud
- veokonks (elektriline)
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi puhasti
- TEOSTATUD HOOLDUS PAKETT KLAASID ROHKETE LISADEGA VAHETUS VÕIMALUS ODAVAMA SÕIDUKIVASTU REGISTREERIMINE KOKKULEPPEL!
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 200 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.2 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 149 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5052 mm |
| Laius: | 1968 mm |
| Kõrgus: | 1668 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2070 kg |
| Täismass: | 2765 kg |
| Kandevõime: | 695 kg |
| Autorongi mass: | 6265 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2996 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Tartu, Eesti
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 352 €
Registreerimistasu: 1022 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.