Audi Q7
|
|||||||
| Состояние | Подержанный | ||||||
| Первая рег. | 07.2016 · Германия | ||||||
| Пробег | 258 000 км | ||||||
| Тип кузова | Универсал, 4 дверей, 5 мест | ||||||
| Топливо | Дизель | ||||||
| Двигатель | 3.0, 200 kW | ||||||
| КПП | Автомат | ||||||
| Привод | Полный привод | ||||||
| VIN | WAUZZZ4M0HD003027 | ||||||
Комплектация
- kliimaautomaatik
- automaatpidurdussüsteem
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- peatoed (esiistmetel, tagaistmetel)
- lisapidurituli
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- pidurdusjõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- veojõukontroll
- turvavööde eelpingutid esiistmetel
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees, taga)
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- mägipidur
- jahutusega kindalaegas
- udutuled (eesmised, tagumine)
- tulede korrektor
- Xenon (lähituled, kaugtuled)
- LED (päevatuled, tagatuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- soojendusega rool
- käiguvahetus roolilt
- stereo (CD, USB pesaga, originaal)
- CD Box
- DVD
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
- GSM antenn
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid (kummist)
- topsihoidjad (ees, taga)
- nahkpolster
- 2x elektriliselt reguleeritavad istmed (1x mäludega)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste, kõrvalistuja iste)
- istmesoojendused
- massaažifunktsiooniga istmed (juhil, kõrvalistmel)
- ventileeritavad istmed (ees)
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- toonitud klaasid
- katuseluuk (klaasist, elektriline)
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- panoraamkatus (klaasist)
- 2x rulookardinad ustel
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- uste sisevalgustus
- parkimisandurid (ees, taga)
- parkimiskaamera (360)
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
- info kuvamine esiklaasile
- võtmeta käivitus
- 12v pistikupesad
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- pagasikate
- Chrome katusereelingud
- veokonks (elektriline)
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi puhasti
- TEOSTATUD HOOLDUS PAKETT KLAASID ROHKETE LISADEGA VAHETUS VÕIMALUS ODAVAMA SÕIDUKIVASTU REGISTREERIMINE KOKKULEPPEL!
Технические характеристики
Двигатель и топливо
| Топливо: | Дизель |
| Объем двигателя: | 3.0 л |
| Объем двигателя: | 2967 см³ |
| Мощность: | 200 кВт |
| Расход топлива в городе: | 6.2 л/100 км |
| На трассе: | 5.4 л/100 км |
| Средний: | 5.7 л/100 км |
| Выбросы CO₂: | 149 г/км |
Кузов и количество мест
| Цвет: | Бежевый |
| Тип кузова: | Универсал |
| Мест: | 5 шт |
| Дверей: | 4 шт |
| Длина: | 5052 мм |
| Ширина: | 1968 мм |
| Высота: | 1668 мм |
| Категория транспортного средства: | M1G |
| Тип транспортного средства: | Лег. автомобиль |
Масса, прицеп, колесная база
| Порожняя масса: | 2070 кг |
| Полная масса: | 2765 кг |
| Макс. груз: | 695 кг |
| Масса автопоезда: | 6265 кг |
| Прицеп с тормозами: | 3500 кг |
| Прицеп без тормозов: | 750 кг |
| Колесная база: | 2996 мм |
| Количество осей: | 2 |
Дополнительная информация
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Tartu, Eesti
Налог на автотранспорт
Годовой налог: 352 €
Плата за регистрацию: 1022 €
Рассчитанные значения являются ориентировочными. Если вы хотите получить более точную информацию о налоге на автотранспорт, нажмите здесь.
Проверка истории транспортного средства
Избегайте дорогих проблем, проверяя историю автомобиля.
- Accidents
- Скручивание пробега
- Technical inspections
- Повреждения
- Сохранённые изображения
- Отзывы для обеспечения безопасности
- Смена владельцев автомобиля
- Зарегистрированные кражи
Предпокупочная проверка транспортного средства
В ходе предпродажной проверки независимый эксперт проверяет техническое состояние автомобиля.
-
Быстрая проверка
Проверка по 40 пунктам
-
Проверка перед покупкой
Проверка по 70 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, установление скрытых случаев участия в авариях.
-
Проверка премиум-класса
Проверка по 100 пунктам, продолжительный тест-драйв, диагностика, проверка истории автомобиля, технический осмотр, акт оценки
Автолизинг Coop Pank
Автокредит LHV
Лизинг автомобиля – быстро и удобно
Насладитесь свободой на колесах – профинансируйте свое новое транспортное средство быстро и удобно, хоть с нулевым первым взносом. Лизинг Coop Pank – идеальный способ приобрести автомобиль, фургон, квадроцикл или мотоцикл без лишних хлопот. Заполните лизинговое ходатайство на сайте, в конторе или у дилера, и мы сделаем Вам предложение в течение 3 дней.