Audi A6
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 07.2025 · Germany | ||||||
| Mileage | 7 700 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (diesel/electric) | ||||||
| Engine | 2.0, 120 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | WAUZZZF24SN047318 | ||||||
Equipment
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- lisapidurituli
- automaatpidurdussüsteem
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees
- taga)
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees
- väljas)
- panoraamkatus (klaasist)
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- mootori eelsoojendus
- salongi eelsoojendus
- toonitud klaasid
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- Nahk/microfiber poolnahkpolster
- sportistmed
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- 4x istmesoojendused
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- soojendusega rool
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- käiguvahetus roolilt
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- tume laepolster
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- Dinamica Microfiber Black iluliistud salongis
- jalamatid (veluurist)
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (USB pesaga
- originaal)
- helivõimendi
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga
- hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- 255/35R21 suverehvid
- valuveljed (8.5Jx21
- Audi 5-twin-spoke disain)
- autoga antakse kaasa (225/55R18 talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed (8.0Jx18
- Audi 5-arm disain))
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (päevatuled
- tagatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (tagumine)
- valgustuspakett
Sportvarustus
- tagaspoiler
- sportvedrustus
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- rehviparanduskomplekt
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- aknapesupihustite sulatus
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- paigaldatud tulekustuti
- veokonks
- Vargusvastased veljepoldid; Audi drive select; Black Styling Package plus; Audi Sound system; Assistentpakett Tour; Laiendatud nahapakett punaste õmblustega
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (diesel/electric) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 120 kW |
| CO₂ emission: | 157 g/km |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4952 mm |
| Width: | 1886 mm |
| Height: | 1486 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1780 kg |
| Technical max. mass: | 2330 kg |
| Load bearing capacity: | 550 kg |
| Weight of road train: | 4330 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2931 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km.
Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu summas 1 935.00€
Motor vehicle tax
Annual tax: 306 €
Registration fee: 1935 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.