Audi A6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2025 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 7 700 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 120 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZF24SN047318 | ||||||
Varustus
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- lisapidurituli
- automaatpidurdussüsteem
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees
- taga)
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees
- väljas)
- panoraamkatus (klaasist)
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- mootori eelsoojendus
- salongi eelsoojendus
- toonitud klaasid
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- Nahk/microfiber poolnahkpolster
- sportistmed
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- 4x istmesoojendused
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- soojendusega rool
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- käiguvahetus roolilt
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- tume laepolster
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- Dinamica Microfiber Black iluliistud salongis
- jalamatid (veluurist)
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (USB pesaga
- originaal)
- helivõimendi
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga
- hääljuhtimisega)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- 255/35R21 suverehvid
- valuveljed (8.5Jx21
- Audi 5-twin-spoke disain)
- autoga antakse kaasa (225/55R18 talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed (8.0Jx18
- Audi 5-arm disain))
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (päevatuled
- tagatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (tagumine)
- valgustuspakett
Sportvarustus
- tagaspoiler
- sportvedrustus
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- katusereelingud
- rehviparanduskomplekt
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- aknapesupihustite sulatus
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- paigaldatud tulekustuti
- veokonks
- Vargusvastased veljepoldid; Audi drive select; Black Styling Package plus; Audi Sound system; Assistentpakett Tour; Laiendatud nahapakett punaste õmblustega
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 120 kW |
| CO₂ emissioon: | 157 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4952 mm |
| Laius: | 1886 mm |
| Kõrgus: | 1486 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1780 kg |
| Täismass: | 2330 kg |
| Kandevõime: | 550 kg |
| Autorongi mass: | 4330 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2931 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km.
Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu summas 1 935.00€
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 306 €
Registreerimistasu: 1935 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.