Volkswagen Golf
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 03.2021 · Germany | ||||||
| Mileage | 65 325 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 4/5 ust, 5 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 2.0, 235 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||||
| VIN | WVWZZZCDZMW097514 | ||||||
| Reg. nr. | 892GHR | ||||||
| Vehicle inspection | 31.03.2027 | ||||||
Equipment
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Must lagi
- Mitmevärviline sisevalgustus
- Kliimaseade "Climatronic"
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Lamellrehvid
Tuled
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Eraldi päevatuled
- Matrix LED esituled
- LED esituled
- IQ.VALGUS
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- USB-C input
Istmed
- Tekstiilpolster
- Sportistmed
- Istmesoojendused ees
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
- Multiple key sets
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1984 cm³ |
| Power: | 235 kW |
| CO₂ emission: | 179 g/km |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Body type: | Hatchback |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 5 tk |
| Length: | 4290 mm |
| Width: | 1789 mm |
| Height: | 1439 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1592 kg |
| Technical max. mass: | 2030 kg |
| Load bearing capacity: | 438 kg |
| Wheelbase: | 2628 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 263 €
Registration fee: 1036 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Golf
2021, 183 920 km
13 299 €
149 €/month
Volkswagen Golf
2021, 201 834 km
13 900 €
155 €/month
Volkswagen Golf
2021, 167 986 km
16 674 €
186 €/month
Volkswagen Golf
2021, 146 576 km
17 033 €
183 €/month
Volkswagen Golf
2021, 60 354 km
17 494 €
188 €/month
Volkswagen Golf
2021
15 500 €
181 €/month