Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 65 325 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 235 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVWZZZCDZMW097514 | ||||||
| Reg. nr. | 892GHR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Must lagi
- Mitmevärviline sisevalgustus
- Kliimaseade "Climatronic"
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Lamellrehvid
Tuled
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Eraldi päevatuled
- Matrix LED esituled
- LED esituled
- IQ.VALGUS
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- USB-C input
Istmed
- Tekstiilpolster
- Sportistmed
- Istmesoojendused ees
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 235 kW |
| CO₂ emissioon: | 179 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4290 mm |
| Laius: | 1789 mm |
| Kõrgus: | 1439 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1592 kg |
| Täismass: | 2030 kg |
| Kandevõime: | 438 kg |
| Teljevahe: | 2628 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 263 €
Registreerimistasu: 1036 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Golf
2021, 183 920 km
13 299 €
149 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 201 834 km
13 900 €
155 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 167 986 km
16 674 €
186 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 146 576 km
17 033 €
183 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 60 354 km
17 494 €
188 €/kuus
Volkswagen Golf
2021
15 500 €
181 €/kuus