Audi A6
|
|||||
| Condition | Used | ||||
| Initial reg. | 05.2016 · Germany | ||||
| Mileage | 169 100 km | ||||
| Body type | Sedan, 4 doors, 5 seats | ||||
| Fuel | Diesel | ||||
| Engine | 3.0, 160 kW | ||||
| Transmission | Automatic | ||||
| Drivetrain | Four-wheel drive | ||||
| VIN | WAUZZZ4G2GN162523 | ||||
| Reg. nr. | 561MRK | ||||
| Vehicle inspection | 31.03.2028 | ||||
Equipment
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees
- taga)
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
Mugavusvarustus
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- katuseluuk (klaasist
- elektriline)
- uste servosulgurid
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja
- parkimisandurid (ees
- taga)
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- mootori eelsoojendus
- salongi eelsoojendus
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- rulookardin tagaaknal (elektriline)
- 2x rulookardinad ustel
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- info kuvamine esiklaasile
Sisustus
- Milano leather nahkpolster
- sportistmed
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- 4x istmesoojendused
- taskud esiistmete seljatugedes
- sahtlid esiistmete all
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga (laekaga)
- topsihoidjad (ees
- taga)
- iluliistud salongis
- jalamatid (veluurist)
- pagasiruumi matt
Audio, video, kommunikatsioon
- Audi Sound system stereo (CD
- USB pesaga
- mälukaardi pesaga
- originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
- subwoofer
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- 225/55R17 suverehvid
- valuveljed (8J x 17
- Audi 10-spoke design)
- autoga antakse kaasa (225/55R17 talverehvid)
- ruumisäästev tagavararatas
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- Xenon (lähituled
- kaugtuled)
- LED (tagatuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (eesmised
- tagumine)
- valgustuspakett
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 1x 12v pistikupesad
- jahutusega kindalaegas
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- kaubakinnituse konksud
- paigaldatud tulekustuti
- reisiarvesti
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2967 cm³ |
| Power: | 160 kW |
| CO₂ emission: | 128 g/km |
Body and seats
| Color: | Gray |
| Body type: | Sedan |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Length: | 4932 mm |
| Width: | 1874 mm |
| Height: | 1415 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1840 kg |
| Technical max. mass: | 2375 kg |
| Load bearing capacity: | 535 kg |
| Weight of road train: | 4455 kg |
| Max braked trailer weight: | 2000 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2921 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Mootorsõiduki registreerimistasu 621.90 eurot.
Motor vehicle tax
Annual tax: 207 €
Registration fee: 621 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point