Audi A6
|
|||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||
| Esmareg. | 05.2016 · Saksamaa | ||||
| Läbisõit | 169 100 km | ||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||
| Kütus | Diisel | ||||
| Mootor | 3.0, 160 kW | ||||
| Käigukast | Automaat | ||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||
| VIN | WAUZZZ4G2GN162523 | ||||
| Reg. nr. | 561MRK | ||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||
Varustus
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- turvakardinad
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees
- taga)
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
Mugavusvarustus
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- katuseluuk (klaasist
- elektriline)
- uste servosulgurid
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja
- parkimisandurid (ees
- taga)
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- mootori eelsoojendus
- salongi eelsoojendus
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- rulookardin tagaaknal (elektriline)
- 2x rulookardinad ustel
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- info kuvamine esiklaasile
Sisustus
- Milano leather nahkpolster
- sportistmed
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- 4x istmesoojendused
- taskud esiistmete seljatugedes
- sahtlid esiistmete all
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga (laekaga)
- topsihoidjad (ees
- taga)
- iluliistud salongis
- jalamatid (veluurist)
- pagasiruumi matt
Audio, video, kommunikatsioon
- Audi Sound system stereo (CD
- USB pesaga
- mälukaardi pesaga
- originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
- subwoofer
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- 225/55R17 suverehvid
- valuveljed (8J x 17
- Audi 10-spoke design)
- autoga antakse kaasa (225/55R17 talverehvid)
- ruumisäästev tagavararatas
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- Xenon (lähituled
- kaugtuled)
- LED (tagatuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (eesmised
- tagumine)
- valgustuspakett
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 1x 12v pistikupesad
- jahutusega kindalaegas
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- kaubakinnituse konksud
- paigaldatud tulekustuti
- reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 160 kW |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4932 mm |
| Laius: | 1874 mm |
| Kõrgus: | 1415 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1840 kg |
| Täismass: | 2375 kg |
| Kandevõime: | 535 kg |
| Autorongi mass: | 4455 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2921 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Mootorsõiduki registreerimistasu 621.90 eurot.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 207 €
Registreerimistasu: 621 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis