Porsche Boxster S
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 07.2008 · Germany | ||||||
| Mileage | 105 000 km | ||||||
| Body type | Convertible, roadster, 2 doors, 2 seats | ||||||
| Fuel | Petrol | ||||||
| Engine | 3.4, 217 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Rear-wheel drive | ||||||
| VIN | WP0ZZZ98Z8U723224 | ||||||
| Reg. nr. | 286FKY | ||||||
| Vehicle inspection | 31.07.2026 | ||||||
Equipment
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- 12v pistikupesad
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
Tuled
- Tulede korrektor
- Xenon
- Esitulede pesurid
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Jalamatid
- Topsihoidjad
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD Box
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Käetugi ees
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Välistemperatuuri näidik
- Bose stereo
- tume laepolster
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Petrol |
| Cubic capacity: | 3.4 l |
| Cubic capacity: | 3387 cm³ |
| Power: | 217 kW |
| CO₂ emission: | 262 g/km |
| Maximum speed: | 264 km/h |
Body and seats
| Color: | Red |
| Body type: | Convertible, roadster |
| Seats: | 2 tk |
| Doors: | 2 tk |
| Length: | 4329 mm |
| Width: | 1801 mm |
| Height: | 1295 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1510 kg |
| Technical max. mass: | 1670 kg |
| Load bearing capacity: | 160 kg |
| Wheelbase: | 2415 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Porsche Boxster S on ajatu disaini ja sportliku sõiduelamuse ideaalne kooslus. Keskmootoriga roadster pakub suurepärast juhitavust, tasakaalu ja emotsiooni igal kilomeetril.
Auto on väga heas korras ning hooldatud eeskujulikult - kõik hooldused teostatud Porsche esinduses ning olemas on täielik hooldusajalugu koos hooldusraamatuga. Kaasas 2 võtit ning originaal Porsche mapp koos kõikide tehasejuhendite ja dokumentidega.
Eestis alates 2021. aastast, siin olnud üks omanik. Hästi hoitud ja korrapäraselt hooldatud auto, mis pakub puhtaid sõiduelamusi.
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Motor vehicle tax
Annual tax: 124 €
Registration fee: 811 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.