Antud sõidukil pole fotosid.
Porsche Boxster
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2008 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 105 000 km | ||||||
| Varustustase | S | ||||||
| Keretüüp | Kabriolett, roadster, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.4, 217 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WP0ZZZ98Z8U723224 | ||||||
| Reg. nr. | 286FKY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- 12v pistikupesad
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Veojõukontroll
Tuled
- Tulede korrektor
- Xenon
- Esitulede pesurid
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Suverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Jalamatid
- Topsihoidjad
Audio, video, kommunikatsioon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD Box
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Käetugi ees
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Välistemperatuuri näidik
- Bose stereo
- tume laepolster
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.4 l |
| Kubatuur: | 3387 cm³ |
| Võimsus: | 217 kW |
| CO₂ emissioon: | 262 g/km |
| Tippkiirus: | 264 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Kabriolett, roadster |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4329 mm |
| Laius: | 1801 mm |
| Kõrgus: | 1295 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1510 kg |
| Täismass: | 1670 kg |
| Kandevõime: | 160 kg |
| Teljevahe: | 2415 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Porsche Boxster S on ajatu disaini ja sportliku sõiduelamuse ideaalne kooslus. Keskmootoriga roadster pakub suurepärast juhitavust, tasakaalu ja emotsiooni igal kilomeetril.
Auto on väga heas korras ning hooldatud eeskujulikult - kõik hooldused teostatud Porsche esinduses ning olemas on täielik hooldusajalugu koos hooldusraamatuga. Kaasas 2 võtit ning originaal Porsche mapp koos kõikide tehasejuhendite ja dokumentidega.
Eestis alates 2021. aastast, siin olnud üks omanik. Hästi hoitud ja korrapäraselt hooldatud auto, mis pakub puhtaid sõiduelamusi.
Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
Müügikontakt: Georg Marten Tintse, georg.tintse@ferati.ee, +372 5783 9585
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 124 €
Registreerimistasu: 811 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis