Scania R470 6x2 EURO3 + HYDRAULICS + HIAB 280-5
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 04.2005 · Norway | ||||||
| Mileage | 400 685 km | ||||||
| Body type | 2 doors, 2 seats | ||||||
| Fuel | Diesel | ||||||
| Engine | 11.7, 345 kW | ||||||
| Drivetrain | Rear-wheel drive | ||||||
| VIN | XLER6X20005118628 | ||||||
| Vehicle inspection | 30.09.2026 | ||||||
Equipment
- Mootori PTO (võimsusvõtuvõll): jah
- PTO: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Katusetuled: jah
- Raadio: jah
- Katuseluuk: jah
- AC automaatne: jah
- Pardakompuuter: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tahograaf: jah
- Kraana: jah
- Kaugjuhtitav: jah
- ABS: jah
- Veojõukontroll: jah
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Diesel |
| Cubic capacity: | 11.7 l |
| Cubic capacity: | 11705 cm³ |
| Power: | 345 kW |
| Emission standard: | Euro 3 |
Body and seats
| Color: | Blue |
| Seats: | 2 tk |
| Doors: | 2 tk |
| Length: | 6900 mm |
| Width: | 2550 mm |
| Height: | 3600 mm |
| Vehicle category: | N3 |
| Vehicle type: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 13945 kg |
| Technical max. mass: | 28000 kg |
| Load bearing capacity: | 12055 kg |
| Weight of road train: | 66000 kg |
| Max braked trailer weight: | 52055 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3300 mm |
| Number of axles: | 3 |
| Wheel formula: | 6x2 |
Video
Additional information
SadulveokidArtikli number: 9415
Mootori töömaht: 11705 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Kandevõime: 12055 kg
Registrimass: 26000 kg
Kraana tootja: HIAB
Kraana mudel: 280 - 5
Seerianumber: 280.156
Maksimaalne tõstevõime: 16000 kg
Tõstekõrgus: 15 m
Ulatus: 13.2 m
Masti sektsioonid: 5
Kallutatava noole otsa maksimaalne tõstejõud: 1500 kg
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Ketas
Rehvijääk 1. sild: 80 mm
Rehvimõõt 1. sild: 385/65 22.5
Rehvijääk 2. sild: 60 mm
Rehvimõõt 2. sild: 295/80 22.5
Vedav: jah
Rehvijääk 3. sild: 80 mm
Rehvimõõt 3. sild: 295/80 22.5
Topeltrattad: jah
Transpordi pikkus: 6900 mm
Transpordi laius: 2500 mm
Transpordi kõrgus: 3600 mm
Technical inspection valid until 09.2026
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point