Audi Q3
|
|||||||
| Condition | Used | ||||||
| Initial reg. | 07.2021 · Estonia | ||||||
| Mileage | 114 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 4 doors, 5 seats | ||||||
| Fuel | Hybrid (petrol/electric) | ||||||
| Engine | 1.5, 110 kW | ||||||
| Transmission | Automatic | ||||||
| Drivetrain | Front-wheel drive | ||||||
| VIN | WAUZZZF33M1136784 | ||||||
| Reg. nr. | 138DSK | ||||||
| Vehicle inspection | 31.07.2027 | ||||||
Equipment
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi (kiirustundlik)
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- sõiduraja vahetamise abisüsteem
- pimenurga hoiatus
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- automaatpidurdussüsteem
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees)
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja
- parkimisandurid (ees
- taga)
- parkimiskaamera
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist
- jalaviipega)
- toonitud klaasid
- peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- digitaalne näidikutepaneel
Sisustus
- tekstiilpolster
- istmed reguleeritava kõrgusega (kõrvalistuja iste
- juhiiste)
- istmesoojendused
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- nahkkattega rool
- sportrool
- multifunktsionaalne rool
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- käetugi ees (laekaga)
- topsihoidjad
- iluliistud salongis
Audio, video, kommunikatsioon
- stereo (originaal)
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- autokompuuter
- autotelefon
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- suverehvid
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (tagatuled
- päevatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- esitulede pesurid
- kurvituled
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (eesmised
- tagumine)
- tulede korrektor
- valgustuspakett
Muu varustus
- start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- kaubakinnituse konksud
- tagaklaasi puhasti
- reisiarvesti
- "Convenience key" - võtmeta käivitamis-
- lukustamis- ja autoriseerimissüsteem; Esi- ja tagalaternad LED-tehnoloogiaga
- sh dünaamilised suunatuled tagalaternates; Esilaternad - kaugtulede ümberlülitamise assistent; Kõlarisüsteem - "Audi sound system" (10 kõrgkvaliteetset kõlarit
- sh keskkõlar ja subwoofer; koguväljundvõimsusega 180 vatti); Meedialiides - "Audi smartphone interface"; Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- programmeeritava luugi avanemisnurgaga; Parkimisabi "Plus" auto esi- ja tagaosas koos selektiivse näiduga ja kaameraga tagaosas (akustiline+visuaalne hoiatussüsteem); Püsikiirushoidja - "Cruise control"; Valgustuspakett I - "Ambient Lighting " - "Ambient" valgustus armatuurlauas ja ustes (ees ja taga)
- sisenemisvalgustus esimestes ustes;
Technical details
Engine and fuel
| Fuel: | Hybrid (petrol/electric) |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 148 g/km |
Body and seats
| Color: | White |
| Body type: | Wagon |
| Seats: | 5 tk |
| Doors: | 4 tk |
| Length: | 4484 mm |
| Width: | 1849 mm |
| Height: | 1565 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Vehicle type: | Car or SUV |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1622 kg |
| Technical max. mass: | 2075 kg |
| Load bearing capacity: | 453 kg |
| Weight of road train: | 3875 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2677 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu.
Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!
Motor vehicle tax
Annual tax: 173 €
Registration fee: 735 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.